Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Методичний кабінет » Робота з обдарованими дітьми

Наказ №301 Про підсумки проведення II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад у 2014-2015 н.р.

  УКРАЇНА

       В І Д Д І Л   О С В І Т И, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  

МИХАЙЛІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Н  А  К  А  З

 

26.11.2014                                      смт Михайлівка                               № 301                                                           

                                                                

 

Про підсумки проведення

II (районного) етапу Всеукраїнських

учнівських предметних олімпіад

у 2014-2015 н.р.

                                                                                

Відповідно до наказів відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації від 21.10.2014 № 256 та 29.10.2014 № 266 «Про проведення II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 - 2015 навчальному році та підготовку до ІІІ (обласного) етапу» організовано проведення вісімнадцяти  районних олімпіад із навчальних предметів.

У районному етапі учнівських олімпіад узяли участь 192 учні (у минулому році – 224 школярі), переможцями стали 126 учнів (66%)  (минулого року – 128 школярів, 57%). Олімпіади виявили рівень знань інтелектуально здібних, обдарованих і талановитих учнів та результативність управлінської, психологічної, педагогічної діяльностей щодо розвитку здібних і обдарованих учнів.

Учасниками були представники з 12 загальноосвітніх  навчальних закладів району (92%). КЗ «Старобогданівський НВК І-ІІ ст.» не надали жодного учасника.

Ураховуючи рішення журі ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 навчального року,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1.  Затвердити склад переможців районних олімпіад та нагородити учнів, які зайняли І, II, III місце, грамотами відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації (додаток).
  2. Затвердити місця учнівських команд відповідно до набраних балів та з урахуванням кількості учасників і кількості переможців (додаток).
  3. Схвалити управлінську діяльність дирекцій загальноосвітніх навчальних закладів щодо створення належних умов для реалізації творчих здібностей і обдаровань учнів, а саме: КЗ «Михайлівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3», КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів», команди яких зайняли відповідно І, II, III місця.
  4. Рекомендувати директорам загальноосвітніх навчальних закладів відзначити роботу вчителів – членів журі районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
  5. Указати на недостатню підготовку учнів до II етапу олімпіад дирекції КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст.», КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.», КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст. «Джерело», КЗ «Мар`янівський НВК І-ІІІ ст.», КЗ «Старобогданівський НВК І-ІІ ст.» , команди яких набрали менше  5  балів.

  6. Оголосити подяку виконуючій обов’язки директора КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Передерій Т. Б. за створення належних умов для проведення II етапу олімпіад.

 

7.  Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

  1. забезпечити аналіз результативності участі учнів у II (районному) етапі предметних учнівських олімпіад відповідно до наказу «Про управлінське супроводження підготовки здібних і обдарованих учнів до інтелектуальних змагань 2013-2014 н. р. (січень 2014)»;
  2. нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської РДА вчителів, які підготували переможців районних олімпіад (додаток);
  3. видати наказ «Про результати участі учнів у II етапі предметних олімпіад» та «Про управлінське супроводження підготовки здібних та обдарованих учнів до інтелектуальної змагань 2014 - 2015» (січень 2015) та надати їх до відділу освіти до 20.01.2015.

 

 8. Директору комунального закладу «Районний методичний кабінет»

Штуль С.Л.:

           1) забезпечити інформування району про результати проведення районних олімпіад;

   2) організаційно забезпечити розгляд результатів участі учнів у предметних олімпіадах на районних методичних об'єднаннях вчителів-предметників;

  3) доручити методисту КЗ «РМК» Береговій А. П. визначення сумарного рейтингу за два останні роки і відповідного кількісного складу учнівських команд, запрошених для участі в районних олімпіадах на 2015-2016 навчальний рік, у термін до 25.08.2014.

 9. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Сушко О. Ю.

 

 

Начальник відділу освіти,                               

молоді та спорту                                                                     Т.О.Кучерява

 

Затверджено

наказ відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської РДА

від 26.11.2014 № 301

 

Склад

переможців II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

 

Українська мова

  1. Кириченко Людмила, 9 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», І місце.
  2. Бекеньова Юлія, 10 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», І місце.
  3. Рослова Юлія, 7 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  4.  Лякішева Лілія, 8 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  5. Горлова Вікторія, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІ місце.
  6. Купцов Антон, 9 клас, КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.», ІІ місце. 
  7. Мороз Діана, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  8. Конопльова Валерія, 7 клас, КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст.», ІІІ місце.
  9. Зінченко Олена, 7 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  10.  Сенченко Анастасія, 7 клас, КЗ «Мр`янівський НВК І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  11. Баздирєва Ірина, 8 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  12. Хомич Микола, 8 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  13. Мартиненко Анна, 8 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  14. Зеленко Сніжана, 8 клас, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  15. Корчебна Лілія, 8 клас, КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  16. Заставська Олена, 8 клас, КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  17. Глотова Поліна, 9 клас, КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  18. Коноваленко Дарина, 9 клас КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.», ІІІ місце. 
  19. Задоріна Аліна, 9 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  20. Деревська Світлана, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  21. Борисенко Юлія, 9 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  22. Захарченко Анастасія, 10 клас, КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  23. Найбергер Яна, 11 клас, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  24. Скориця Дарія, 11 клас, КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст. «Джерело», ІІІ місце.

 

Російська мова

  1. Штепа Сергій, 11 клас, КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.», І місце. 
  2. Гостищева Олеся,  9 клас, КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», І місце.
  3. Коноваленко Дарина, 9 клас, КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.», ІІ місце. 
  4. Деревська Світлана, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІ місце.
  5. Киян Катерина, 9 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  6. Глотова Поліна, 9 клас, КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.

 

Англійська мова

  1. Зражевська Вікторія, 8 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІ місце.
  2. Жаркова Анастасія, 10 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  3. Христенко Єлизавета, 10 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  4. Лякішева Лілія, 8 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  5. Гостищева Олеся, 9 клас, КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  6. Сотник Артем, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  7. Люліхіна Анастасія, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.», ІІІ місце.
  8. Ільницький Юрій, 10 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  9. Хомич Віктор, 10 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  10.  Захарченко Анастасія, 10 клас, КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  11. Казадаєв Іван, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  12. Богатирьов Єгор, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.

 

 

Математика

 

  1. Кочура Надія, 7 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  2. Меснянкіна Аліна, 7 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  3. Білоконь Владислав, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  4. Зеленко Сніжана, 8 клас, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.

 

Географія

  1. Зеленко Сніжана, 8 клас, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІ місце.
  2. Зубова Євгенія, 8 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  3. Підлозний Ілля, 8 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІ місце.
  4. Гостищева Олеся, 9 клас, КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІ місце.
  5. Коноваленко Дарина, 9 клас, КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.», ІІ місце. 
  6. Синьоока Дарія, 10 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІ місце.
  7. Заставська Олена, 8 клас, КЗ «Любимівська ЗОш І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  8. Петров Ілля, 8 клас, КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  9. Сотник Артем, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  10. Леонова Вікторія, 9 клас, «Михайлівський НВК І-ІІ ст.», ІІІ місце.
  11.  Горлова Вікторія, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  12.  Жатченко Валерія, 9 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  13.  Глушенко Юлія, 10 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  14.  Мельнічук Анастасія, 11 клас, КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІІ місце.

15. Богатирьов Єгор, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.

  1.  Скориця Дар’я, 11 клас, КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст.. «Джерело», ІІІ місце.
  2. Найбергер Яна, 11 клас, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.

 

Біологія

  1. Горлова Вікторія, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», І місце.
  2. Киян Катерина, 9 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», І місце.
  3. Шершнєва Єлизавета, 11 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», І місце.
  4. Григоренко В’ячеслав, 9 клас,  КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  5. Коноваленко Дарина, 9 клас,  КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.», ІІ місце. 
  6. Делік Альбіна, 9 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІ місце.
  7. Теребій Анастасія, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  8. Попова Вікторія, 10 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІ місце.
  9. Волчкова Майя, 9 клас, КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.», ІІІ місце. 
  10.  Скориця Дар’я , 11 клас, КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст.. «Джерело», ІІІ місце.
  11.  Фандєєва Анастасія, 10 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  12.  Мазіна Тетяна, 10 клас, КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.

 

Історія

  1.  Хомич Микола, 8 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», І місце.
  2. Кириченко Людмила, 9 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», І місце.
  3. Григоренко В’ячеслав, 9 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», І місце.
  4. Шевчук Сергій, 8 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  5. Волобуєв Олександр, 8 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІ місце.
  6. Ратушняк Аліна, 9 клас, КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІІ місце.
  7. Бекеньова Юлія, 10 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  8. Григоренко Валерій, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.

 

Правознавство

  1. Дубчак Ірина, 10 клас, КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІ місце.
  2. Трусова Олена, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  3. Фандєєва Анастасія, 10 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  4. Мишевська Наталія, 10 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.

 

Фізика

  1. Чуканова Катерина, 7 клас, КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІІ місце.
  2. Зеленко Сніжана, 8 клас, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  3. Білоконь Владислав, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  4. Парака Олена, 9 клас, КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст..», ІІІ місце.
  5. Синьоока Дарія, 10 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.

 

Хімія

  1. Зеленко Сніжана, 8 клас, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.

 

Економіка

  1. Козак Анастасія, 11 клас, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.

 

Екологія

  1. Лунга Дар'я , 11 клас, КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст..», ІІ місце.
  2. Теребій Анастасія, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  3. Скориця Дар’я, 11 клас, КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст.. «Джерело», ІІІ місце.
  4. Нігай Карина, 11 клас,  КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.

 

Інформаційні технології

  1. Ільницький Юрій, 10 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3», ІІ місце.
  2. Яковенко Олексій, 10 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3», ІІ місце.
  3. Сластухін Ярослав, 10 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.
  4. Курмак Артем, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.

 

Трудове навчання (технічні види праці)

 

  1. Ястребов Дмитро, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», І місце.
  2. Баландін Владислав, 9 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІ місце.
  3. Гнеушов Валерій, 9 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІ місце.
  4. Ісаєв Дмитро, 10 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІ місце.
  1. Писанко Дмитро, 8 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», ІІІ місце.
  2. Грипась Віталій, 11 клас, КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІІ місце.

 

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

 

 

  1. Момот Марина, 9 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія», І місце.
  2. Обертас Анастасія, 10 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3», ІІ місце.
  3. Трусова Олена, 9 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3», ІІ місце.
  4. Пойташ Олександра, 11 клас, КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІІ місце.
  5. Федорів Олександра, 8 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст..», ІІІ місце.

 

Фізична культура

  1. Яковенко Олексій, 10 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3», І місце.
  2. Нігай Катерина, 11 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3», І місце.
  3. Токобаєва Семра, 10 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІ місце.
  4. Мельнічук Максим, 11 клас, КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІ місце.
  5. Рикун Світлана, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія», ІІІ місце.
  6. Теслицький Юрій, 10 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІІ місце.

 

Педагогіка та психологія

  1. Ходирєва Маргарита, 11 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3», І місце.
  2. Марчук Олександр, 11 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3», ІІ місце.
  3. Богатирьов Єгор, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», ІІІ місце.
  4. Нігай Карина, 11 клас, КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3», ІІІ місце.

 

Креслення

1. Гніда Анна, 11 клас, КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ ст.-гімназія», І місце.

2. Тур Володимир, 9 клас, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст..», ІІІ місце.

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                                 Т.О. Кучерява

 

Категорія: Робота з обдарованими дітьми | Додав: mih-vo (28.11.2014)
Переглядів: 732 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]