Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Охорона здоров'я

Осінній кубок Михайлівського району з футболу

Минулої неділі відбулась фінальна гра осіннього кубку Михайлівського району з футболу та відбулося нагородження фіналістів «Першості району з футболу». Фінал проходив під патронатом народного депутати А.В. Пшонки та молодіжної громадської організації «Молоді регіони».

Piccy.info - Free Image Hosting

За звання володаря осіннього кубку змагалися команди СВК Нива (смт. Михайлівка) та команда «Обрій» (с. Плодородне).

В нелегкій боротьбі команда «Обрій» виборола перемогу у «СВК Ниви» з рахунком 3:2. Я недаремно назвала боротьбуа нелегкою. Спортсмени обох команд боролися за право володіти м’ячем та забити гол у ворота суперника як справжні леви! У першому таймі  два гола забили команда «Обрій», але після перериву гравці команди «СВК Нива» зібрали свої сили та почали атакувати ворота суперників. В результаті цих атак рахунок зрівнявся 2:2. Атмосфера між гравцями загострювалася з кожної секундою. У другому таймі кожна команди отримала по жовтій карточці за непрофесійну поведінку на футбольному полі і навіть гравець з команди СВК Нива отримав червону. До кінця матчу гравці Ниви грали вже у не повному складі. Можливо це й  стало причиною іх програшу, адже майже на останніх хвилинах гравці Обрію забили вирішальний гол!

Всі команди отримали медалі та грамоти, а в арсеналі команди-переможців з’явилась нова нагорода «Осінній кубок Михайлівського району 2013»