Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Методичний кабінет » Робота з обдарованими дітьми

Додаток до наказу відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської РДА від 26.11.2014 № 301

                                                                               Додаток

                                                                       до наказу відділу освіти,

                                                          молоді та спорту

                                                                               Михайлівської РДА

                                                                               від 26.11.2014 № 301

                                                                 

 

 

Список

учителів, які підготували

учнів-переможців

 

Українська мова й література

 

  1. Плоска Н. І.,  учитель КЗ  «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  2. Кордупа Т. В., учитель КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст.»
  3. Куліш Л. В., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»
  4. Тібій С. Л., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  5. Бурцева Т.О., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»
  6. Сафронова Т.С., учитель КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

    7.  Кравець Г.І., учитель КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів»

8. Гук Р.В. учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

9. Віннічук Л. В., учитель КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст»

10. Целуйко Т. В., учитель КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

11. Павлюк С. Б., учитель КЗ  «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»

12. Ходирєва І. О., учитель КЗ «Мар`янівський НВК І-ІІІ ст.»

    13. Дмитренко Р. М., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»

14. Науменко Л. О., учитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІст.»

15. Рудченко Т. В., учитель КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст.»Джерело»

 

Російська мова

  1. Маловічко О.І., учитель КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів»
  2. Машарова В. В., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  3. Данилюк Л. О., учитель КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  4. Лазарєва С. В., учитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  5. Шершнєва Я. О., учитель КЗ «Михайлівська ЗОш І-ІІІ ст. № 3»

 

Англійська мова

  1. Раюшкіна А. І., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».
  2. Величко Н.М., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».
  3. Сінченко С.М.., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів»
  4. Якубук Т. П., учитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  5. Орел І. М., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  6. Дурнєва І.Ф., учитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  7. Носаченко М. С., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  8. Режко Н. Ю., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»

 

Математика

  1. Калінінська О. А., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  2. Попов М.А., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  3. Сирота О. В., учитель КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  4. Бабаніна Н. М., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»

 

 

Географія

  1. Людоговська О. М., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  2. Патенко В. О., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  3. Бурцев Р. В., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»
  4. Купріна А. О., учитель КЗ  «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  5. Борисенко Н. В., учитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  6. Главацька І.С., учитель КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст. «Джерело»
  7. Михайлишина Н. А., учитель КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  8. Скрипченко Н. Г., учитель КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.»
  9.  Романченко І. В., учитель КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст.»
  10. Самойленко Л. О., учитель КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

 

Біологія

  1. Момот О. В., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  2. Костенко Т. В., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  3. Тимошенко Н.Г., учитель КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів»
  4. Дурнєва І.Ф., учитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  5. Григоренко В. В., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».
  6. Лугова А. І., учитель КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст. «Джерело»

 

Хімія

  1. Міхова В. В., учитель КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

 

Історія

  1. Данилюк С.З., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»
  2. Бойко О. В., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»
  3. Машталер С.Д., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»
  4. Козлова Н.В., учитель КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  5. Данилюк В.А., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»

 

Правознавство

  1. Машталер С.Д., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»
  2. Козлова Н.В., учитель КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  3. Бойко О.В., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

Фізика

  1. Пошванюк А.І., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  2. Іванкова О. А., учитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  3. Гайванюк О. О., учитель КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  4. Рись С. В., учитель КЗ «Михайлівськи НВК І-ІІ ст.»
  5. Борисенко С. В., учитель КЗ «Пришибська ЗОш І-ІІІ ст.»

 

Економіка

  1. Купріна А. О., учитель КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

 

Екологія

  1. Григоренко В.В., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»
  2. Момот О. В., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  3. Івченко Н. Д., учитель КЗ « Бурчацька СШ І-ІІІ ст. «Джерело»
  4. Скрипченко Н. Г., учитель КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.»

 

Інформаційні технології.

  1. Калінінська О.А., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  2. Борисенко С. В., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  3. Веселова В. В., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

Трудове навчання (технічні види праці)

  1. Івченко І. В., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  2. Луговський І. В., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  3. Кизименко С.О., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»
  4. Картава Н.О., учитель КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

 

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

  1. Макаренко Н.Є., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів»
  2. Івченко І.В., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»
  3. Сілаєва О.Д., учитель КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  4. Білаш Т. П., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

Фізична культура

  1. Дудко Т.Б., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  2. Шершньов С.О., учитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  3. Сердюк М.О., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  4. Константинова О.Ф., учитель КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  5. Федоренко О.Г., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

Педагогіка та  психологія

  1. Кредєнцова М.В., практичний психолог КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3»
  2. Шеховцова О.В., практичний психолог Михайлівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

                                                        Креслення

  1. Попов М. А., учитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
  2. Кизименко С.О., учитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                             Т. О. Кучерява

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджено

наказ відділу  освіти,

молоді та спорту

                                                                                                                                                       Михайлівської РДА

                                                                                                                                                        від 26.11.2014 № 301

Місця

учнівських команд та кількість набраних балів

Навчальний заклад

Укр. мова

Рос. мова

Англ. мова

Математика

Історія

Правознавство

Хімія

Географія

Біологія

Астрономія

Екологія

Педагогіка і психологія

Економіка

Трудове навчання

Обслуговуюча прця

Фіз. культура

Інформатика

Інформ. технології

Фізика

Креслення

Загальна    к-кість балів

Місце

КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія»

18

0

7

0

19

2

0

4

7

0

3

1

0

8

5

1

0

1

0

5

81

І

КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст.»

1

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

3

VIIІ

КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

10

3

5

2

4

1

0

3

10

0

1

9

0

4

6

10

0

6

1

0

75

ІІ

КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.»

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

2

ІХ

КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»

1

1

3

1

0

0

0

7

11

0

0

0

0

3

0

4

0

1

1

1

34

ІІІ

КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

2

0

0

1

0

0

1

4

0

0

0

0

1

0

1

0

0

0

1

0

11

КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.»

2

1

0

0

1

3

0

1

0

0

0

0

0

0

0

3

0

0

0

0

11

VI

КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

1

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

3

VIIІ

КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст. «Джерело»

1

0

0

0

0

0

0

1

1

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

VIІ

КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

1

5

2

0

0

0

0

4

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

14

V

КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.»

4

8

0

0

0

0

0

3

4

0

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

22

ІV

КЗ «Мар’янівський НВК І-ІІІ ст.»

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

Х

КЗ «Старобогданівський НВК І-ІІ ст.»

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                                                                                  Т.О. Кучерява

Категорія: Робота з обдарованими дітьми | Додав: mih-vo (28.11.2014)
Переглядів: 383 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]