Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Податкова

Центр обслуговування платників податків – перший рік роботи

Центр обслуговування платників податків – перший рік роботи

  Сьогодні податкова політика зосереджена на стимулюванні добровільної сплати податків. Важливим кроком на цьому шляху є функціонування Центрів обслуговування платників податків. Такі центри створюють комфортні умови для платників податків. Ось уже рік функціонує Центр обслуговування платників податків ( ЦОПП) при Михайлівському відділенні Токмацької ОДПІ . 

      З початку року у Центрі обслуговування платників податків Михалівського відділення Токмацької ОДПІ було прийнято та опрацьовано більше 9 тисяч податкових декларацій,звітів та розрахунків платників податків, видано юридичним та фізичним особам понад 600 довідок та дозвільних документів, видано більше 800 реєстраційних карток громадянам, прийнято та зареєстровано понад 4тисяч примірників вхідної кореспонденції. За рік у центрі надано платникам податків понад 1 тис. усних консультацій. Розглянуто 19 усних звернень громадян.

        У Центрі фахівці державної податкової служби надають представникам підприємницької діяльності цілий комплекс послуг – від дозвільних документів, довідок, податкових консультацій до процесу приймання податкової звітності. Податкові консультанти допомагають зорієнтуватися у колі питань, що є нагальними при веденні господарської діяльності. При бажанні відвідувачі Центру обслуговування платників податків можуть ознайомитись з останніми змінами щодо податкового законодавства – таку інформацію вони отримують і зі стендів, і з друкованої літератури. Крім того платники податків можуть безкоштовно скористатися Інтернетом і низкою електронних сервісів, не покидаючи приміщення податкової інспекції, Електронні сервіси - це ще одна допомога платникам. Сервіси розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України і ними може скористатися будь - який платник. 


Категорія: Податкова | Додав: mih-vo (15.08.2013)
Переглядів: 437 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]