Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Податкова

Довідка про відсутність заборгованості з податків та зборів видається через п’ять робочих днів

Довідка про відсутність заборгованості з податків та зборів видається через п’ять робочих днів

З 01.02.2013р. набрав чинності наказ Мінфіну України, яким затверджено Порядок видачі Довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, що контролюються органами ДПС. Для отримання такої Довідки платнику податку необхідно звернутись до податкового органу із Заявою (установленої форми). У цій Заяві обов’язково треба зазначити :

- нормативний документ, що передбачає надання ОДПС Довідки;

- назва установи, до якої цю Довідку буде подано платником податку.

Строк розгляду Заяви платника податку та видача Довідки або відмови в її наданні становить п’ять робочих днів від дня отримання такої Заяви податковим органом.

Орган ДПС визначає наявність/відсутність у платника податків податкового боргу на дату формування Довідки із урахуванням наявності/відсутності такого боргу в ОДПС за основним та неосновним місцем обліку платника податків.

Строк, протягом якого Довідка може бути видана, має відповідати визначеному у ній строку дії. Якщо платник податків не звернувся до органу ДПС за отриманням Довідки протягом строку її дії, вона підшивається до справи платника податків.

Довідка видається у паперовому або електронному вигляді. Довідку у паперовому вигляді платник податків або його законний чи уповноважений представник отримує безпосередньо в органі ДПС, до якого було подано заяву про отримання Довідки.

Платникам податків, які подають звітність в електронній формі, надання Довідки може здійснюватися засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

За наявності у платника податків податкового боргу органом ДПС готується лист платнику податків (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо видачі Довідки, який надсилається на адресу платника податків.

Довідка,як офіційний документ органу ДПС діє протягом 10 календарних днів з дня видачі і відображає стан розрахунку платника податку з бюджетом на дату видачі довідки.
Категорія: Податкова | Додав: mih-vo (13.03.2013)
Переглядів: 588 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]