Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Юридичні питання » Звернення громадян

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян

Колегія відділу освіти, молоді

та спорту Михайлівської районної

державної адміністрації

від  08.02.2013

 

 

ДОПОВІДНА   ЗАПИСКА

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян до відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської РДА за 2012 рік

 

Робота відділу освіти по зверненнях громадян ведеться відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Прийом громадян з особистих питань здійснювався   начальником відділу освіти  Кучерявою  Т.О. (понеділок з 8-00 до 12-00), заступником начальника відділу освіти  Сушко  О.Ю (середа з 14-00 до 16-00). Ведуться журнали реєстрації особистого прийому громадян, у яких здійснюється реєстрація звернень. Графік прийому громадян затверджений наказом відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської РДА.         

Всього за 2012 рік у відділі освіти, молоді та спорту Михайлівської РДА зареєстровано 22 звернення громадян, з них 5 отримано на особистому прийомі начальника відділу освіти, 1 звернення зареєстровано на прийомі заступника начальника відділу освіти, 1 скаргу передано для розгляду та надання проекту відповіді  до Михайлівської РДА,  15   звернень отримано поштою.

У 2012 році не було скарг від членів багатодітних сімей та одиноких матерів. За період 2012 року скарг та пропозицій від Героїв України, Героїв Радянського Союзу та Соціалістичної праці не надходило.

 Всі скарги надійшли з питань організації навчально-виховного процесу в  закладах освіти  району,  2 особам було надано  індивідуальні консультації та роз’яснення з питань організації навчання  і виховання дітей у закладах освіти району.

Найбільшу кількість  скарг було отримано від членів педагогічного колективу та батьків  Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступ. №2 – 11 скарг з питань організації навчально – виховного процесу в школі.   Також були звернення  від батьків і учнів Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступ., Плодородненського НВК  щодо зупинок шкільних автобусів.   Надійшло три скарги  з питань організації роботи  Бурчацького ДНЗ «Вишенька.

Звернення громадян розглядалися і вирішувалися у терміни, які визначені ст.20 Закону України «Про звернення громадян»

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                          Т.О. Кучерява   

Категорія: Звернення громадян | Додав: mih-vo (05.04.2013)
Переглядів: 606 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]