Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Податкова

Майже 200 млн. грн. земельного податку сплатили запорізькі платники
 

Майже 200 млн. грн. земельного податку сплатили запорізькі платники

 

За п'ять місяців поточного року від плати за землю до місцевих бюджетів від фізичних і юридичних осіб надійшло 193 млн. грн., що у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 10,3 млн. грн. більше.

Аби мати повну картину про тих, хто користується землею і сплачує податки, фахівці Головного управління Міндоходів у Запорізькій області провели звірки із сільськими і селищними радами, територіальними органами Держземагенства і районних відділень фонду держмайна України. Як результат, виявлено 36 суб'єктів господарювання, які безоплатно користувалися 257 гектарами землі. Всіх їх залучено до оподаткування, бюджет додатково отримав понад півмільйона гривень податку.

Є в області й така категорія господарників, хто користується землею, але тривалий час не сплачує податок на землю. Як важіль впливу на боржників-вилучення землі і передача її платоспроможним платникам. Тільки протягом січня-травня поточного року вилучено 5,5 га землі і перерозподілено її між тими суб'єктами господарювання, хто буде вчасно розраховуватися із бюджетом.

 

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

 

На Запоріжжі встановлено майже 30 фактів продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім

 

За грубе порушення норм законодавства та нехтування дитячим здоров'ям за січень-травень 2013 року 29 власників торгових точок позбулися ліцензій на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів та сплатили штрафні санкції.

З початку року у сфері торгівлі алкоголем і тютюном працівники ГУ Міндоходів провели 52 перевірки суб'єктів господарювання. За їхніми результатами встановлено 59 порушень та донараховано санкцій на суму майже 360 тисяч гривень.

Усього з початку року було анульовано понад 580 ліцензій, видано нових – 6756, з яких 3462 – на право продажу алкоголю, 3294 – тютюновими виробами.

Як зазначають фахівці ГУ Міндоходів області, сфера обігу цієї групи товарів перебуватиме під ретельним контролем, особливо на предмет дотримання підприємцями вимог законодавства, що забороняє реалізацію алкогольної та тютюнової продукції особам, які не досягли 18 років.

Так, наприклад, працівниками ГУ Міндоходів у Запорізькій області спільно зі співробітниками Жовтневого райвідділу ЗМУ ГУМВС України у Запорізькій області в магазині, що знаходиться на території Жовтневого району, встановили факт продажу алкоголю та сигарет підлітку, який не досяг 18-річчя. Про порушення законодавства складено протокол про адміністративне правопорушення та акт перевірки, до порушника застосовано фінансову санкцію в розмірі 6800 гривень та анульовано ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Усього у Запорізькій області надходження від плати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевого бюджету склали майже 13 мільйонів гривень.

 

Головне управління Міндоходів у Запорізькій області

 

Здійснено 70 перевірок у рамках антикорупційного законодавства

 

Саме таку кількість перевірок за п’ять місяців поточного року провели співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Запорізькій області. За їхніми результатами внесено 56 подань  щодо вжиття заходів з усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень з боку працівників. За припущені порушення до 45 співробітників застосовані заходи дисциплінарного впливу, в тому числі одну особу звільнено. Про неприпустимість скоєння дій, які близько межують з протиправними 43 працівникам винесено офіційні застереження.     

У рамках антикорупційної програми посилено вимоги до працівників ГУ Міндоходів у Запорізькій області щодо їх протиправних посягань. Хабарництво та зловживання службовим становищем, як відомо, караються законом. Порушуючи антикорупційне законодавство, до державних службовців можуть бути застосовані дисциплінарна, адміністративна та кримінальна відповідальність.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області

 

        Проведено понад 260 бесід та лекцій на антикорупційну тематику

 

У січні-травні поточного року фахівці управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Запорізькій області перевірили 111 кандидатів на посади в органи Міндоходів області. За результатами перевірок відносно 4 осіб прийнято рішення про відмову у призначенні. З метою попередження та запобігання проявам корупції в колективах органів Міндоходів області проведено 263 бесіди та лекції на антикорупційну тематику.

Внаслідок реорганізації податкової та митної служб управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Запорізькій області провадить відповідно до закону оперативно-розшукову діяльність, а також досудове розслідування в межах наданих законом повноважень, вживає заходи щодо відшкодування завданих державі збитків; запобігання та протидії контрабанді, боротьби з порушеннями митних правил на митній території України; забезпечує у ГУ Міндоходів області та його територіальних органах безпеку діяльності, а також державних службовців і працівників від протиправних посягань, пов’язаних із виконанням ними службових обов’язків; запобігання корупції і контроль за їх здійсненням у ГУ Міндоходів області та його територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління.         

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області

Категорія: Податкова | Додав: mih-vo (12.06.2013)
Переглядів: 415 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]