Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Податкова

Майже кожному 30-му кандидату на посади ГУ Міндоходів області відмовлено

Майже кожному 30-му кандидату на посади ГУ Міндоходів області відмовлено

 

Протягом січня-липня 2013 року співробітники управління внутрішньої безпеки провели комплекс заходів, спрямованих на усунення причин та умов, що сприяють здійсненню корупційних діянь та інших правопорушень працівниками ГУ Міндоходів у Запорізькій області під час службової діяльності.

Одним із профілактичних заходів є перевірка кандидатів на посади до ГУ Міндоходів області. З початку року проведено 147 перевірок кандидатів. Відносно 5 осіб прийнято рішення про відмову у призначенні.

Також з метою запобігання вчинення посадовими особами ГУ Міндоходів області та його територіальних органів корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, проведено 390 бесід та лекцій на антикорупційну тематику.

З початку року співробітники управління провели 97 службових перевірок, за результатами яких внесено керівникам ГУ Міндоходів області 73 подання щодо вжиття заходів з усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень з боку державних службовців. За допущені порушення до 66 співробітників застосовані заходи дисциплінарного впливу, у тому числі двох осіб звільнено. Про неприпустимість скоєння дій, які близько межують з протиправними, 60 співробітникам винесено офіційні застереження.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області

Категорія: Податкова | Додав: mih-vo (14.08.2013)
Переглядів: 370 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]