Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Методичний кабінет » Робота з обдарованими дітьми

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови й літератури.

05 листопада 2014 року  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови й літератури. У ньому взяли участь 26 учнів із загальноосвітніх навчальних закладів району.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади!

І місце – 1. Кириченко Людмила, учениця 9 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

                   2. Бекеньова Юлія, учениця 10 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3».

ІІ місце – 1. Рослова Юлія, учениця 7 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

                     2.Лякішева Лілія, учениця 8 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

                     3. Горлова Вікторія, учениця 9 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»

                      4. Купцов Антон, учень 9 класу КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст»;

                      5. Мороз Діана, учениця 11 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».

ІІІ місце – 1. Конопльова Валерія, учениця 7 класу КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «ДНЗ-ЗОШ»;

                     2. Зінченко Олена, учениця 7 класу КЗ  «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»;

                     3. Сенченко Анастасія, учениця 7 класу КЗ «Мар`янівський НВК І-ІІІ ст.»;

                     4. Баздирєва Ірина, учениця 8 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

                     5. Хомич Микола, учень 8 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

                     6. Мартиненко Анна, учениця 8 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

                     7. Зеленко Сніжана, учениця 8 класу КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

                     8. Корчебна Лілія, учениця 8 класу  КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

                     9. Заставська Олена, учениця 8 класу КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

                     10. Глотова Поліна, учениця 9 класу КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

                      11. Коноваленко Дарина, учениця 9 класу КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст»;

                     12. Задоріна Аліна, учениця 9 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

                     13. Деревська Світлана, учениця 9 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»

                     14. Борисенко Юлія, учениця 9 класу КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

                     15. Захарченко Анастасія, учениця 10 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

                     16. Найбергер Яна, учениця 11 класу КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

                      17. Скориця Дарія, учениця 11 класу КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст. «Джерело».

На ІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови й літератури запрошуються такі учні:

1. Кириченко Людмила, учениця 9 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

2. Бекеньова Юлія, учениця 10 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»;

3. Лякішева Лілія, учениця 8 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

4. Купцов Антон, учень 9 класу КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст».

Категорія: Робота з обдарованими дітьми | Додав: mih-vo (06.11.2014)
Переглядів: 405 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]