Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Методичний кабінет » Робота з обдарованими дітьми

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

10 листопада 2014 року  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з  географії. У ньому взяли участь 19 учнів із загальноосвітніх навчальних закладів району.

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади!

І місце -

ІІ місце – 1.Зубова  Євгенія, учениця 8 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

                     2. Зеленко  Сніжана,  учениця  8  класу  КЗ  «Високівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..»

                    3.Підлозний  Ілля,  учень  8  класу  КЗ  «Пришибська  ЗОШ  І-ІІІ ст..»

                    4.Гостіщева  Олеся,  учениця  9  класу  КЗ  «Тимошівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.».

                    5.Коноваленко  Дарина,  учениця  9  класу  КЗ  «Плодородненський  НВК  І-ІІІ  ст.».

                    6.Синьоока  Дар’я,  учениця  10  класу  КЗ  «Пришибська  ЗОШ  І-ІІІ ст.».

ІІІ місце – 1. Заставська  Олена,  учениця  8  класу  КЗ  «Любимівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.».

                      2.Петров  Ілля,  учень  8  класу  КЗ  «Тимошівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.».

                      3.Сотнік  Артем,  учень  9  класу  КЗ  «Михайлівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №3»

                      4.Лєонова  Вікторія,  учениця  9  класу  КЗ  «Михайлівський  НВК  «ДНЗ-ЗОШ  №2»»

                      5.Горлова  Вікторія,  учениця  9  класу  КЗ  «Михайлівська  ЗОШ  І-ІІІст. №3»

                     6.Жатченко  Валерія,  учениця  9  класу    КЗ  «Пришибська  ЗОШ  І-ІІІ ст.».

                     7.Глущенко  Юлія,  учениця  10  класу  КЗ  «Михайлівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..№3

                     8.Мельничук  Анастасія,  учениця  11  класу  КЗ  «Роздольська  ЗОШ  І-ІІІ ст.».

                     9.Богатирьов  Єгор,  учень  11  класу  КЗ  «Михайлівський НВК  «ЗОШ  І-ІІІ ст..-гімназія»»

                    10.Скориця  Дар’я,  учениця  11  класу  КЗ  «Бурчацька  СШ  «Джерело»»

                    11.Найбергер  Яна,  учениця  11  класу  КЗ  «Високівська  ЗОШ  І-ІІІ  ст.».

На ІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської олімпіади з   географії  запрошуються такі учні:

                    1.Зубова  Євгенія,  учениця 8 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»;

                    2.Гостіщева  Олеся,  учениця  9  класу  КЗ  «Тимошівська  ЗОШ  І-ІІІ  ст.».

                    3. Коноваленко  Дарина,учениця 9 класу КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст».

Категорія: Робота з обдарованими дітьми | Додав: mih-vo (13.11.2014)
Переглядів: 384 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]