Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Методичний кабінет » Робота з обдарованими дітьми

Наказ № 256

 

УКРАЇНА

В І Д Д І Л   О С В І Т И, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  

 

МИХАЙЛІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Н  А  К  А  З

 

21.10         .2014                                                                                                   256

 

                                                           смт Михайлівка

                                                                

 

Про проведення ІІ (районного)етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2014-2015 навчальному році

та підготовку до ІІІ (обласного) етапу

 

Керуючись Указом Президента України від 30.09.2010 № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», Програмою розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки (рішення Запорізької обласної ради від 22.11.2012 № 11), наказом Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 10.10.2014 № 0636 «Про проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році та підготовку до ІІІ (обласного) етапу», із метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів району

     

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести ІІ (районний) етап учнівських олімпіад у вказані терміни (додаток).
  2. Затвердити склад оргкомітету та журі для перевірки робіт учасників предметних олімпіад.
  3. Затвердити склад апеляційної комісії ІІ етапу предметних олімпіад у 2014-2015 навчальному році.
  4. Затвердити технічний склад журі для проведення олімпіад.
  5. Технічному складу журі з’явитися 05, 06, 07, 08, 10,11,12 листопада 2014 року о 8-45  до КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» (графік додається)
  6. Директору комунального закладу «Районний методичний кабінет» Штуль С. Л. організаційно забезпечити проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та передбачити умови збереження фізичного та психічного здоров’я учасників олімпіад.

       7. Методисту  комунального закладу «Районний методичний кабінет» Береговій А. П.:

1)  узагальнити звіти оргкомітету й журі у термін до 08.12.2014 та подати до науково-методичного центру  ЗОІППО  (Крутько О. Є.);

2) до 08.12.2014 здійснити підготовку наказу про результати проведення ІІ етапу олімпіад, підбити підсумки диференційовано – окремо серед шкіл нового покоління та загальноосвітніх шкіл; проаналізувати результати роботи класів з поглибленим вивченням навчальних предметів.

    8. 28.10.2014 відрядити до ЗОІППО Берегову А. П., відповідальну за проведення олімпіад, для участі в семінарі-нараді.

    9. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

    1) забезпечити явку учнів на кожну олімпіаду відповідно до рейтингу команд о 9.00 до КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»;

    2) забезпечити явку вчителів англійської мови:  Носаченко М. С., учителя КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», Сінченко С. М., учителя КЗ «Михайлівська  ЗОШ І-ІІ ст.», Величко Н. М., учителя КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», Орел І. М., учителя КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», Конопльової В. О., учителя КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «ДНЗ-ЗОШ» - 08 листопада 2014року о 8.30 для проведення олімпіади з англійської мови.

10. Виконуючій обов’язки директора КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Передерій Т. Б.:

1) підготувати приміщення для проведення ІІ етапу олімпіад;

2) забезпечити явку голови журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Калінінської О.А. 12.11.2014 року о 8.30 для проведення олімпіади з математики.

     11. Контроль за виконанням наказу  покласти на головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Сушко О. Ю.

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,                               

молоді та спорту                                                                  Т.О.Кучерява

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Берегова 2-21-81

                                                 

                                                  

 

                                          Затверджено:

                                                              наказ відділу освіти,

                                                         молоді та спорту

                                                              Михайлівської РДА

                                                                від 21.10.2014 № 265

 

 

 

 

Технічний склад журі

 

05.11.2014

               Українська мова й література – Штуль С. Л.

                Астрономія  - Трофименко В. М.

06.11.2014

              Біологія – Пустовіт Т. Г.

07.11.2014

            Хімія – Пустовіт Т. Г

             Інформатика – Коломієць Т. А.

08.11.2014

            Англійська мова – Руденко В. В.

10.11.2014

             Фізика – Трофименко В. М.

             Географія – Трофименко В. М.

11.11.2014

             Історія – Трофименко В. М.

12.11.2014

            Математика – Коломієць Т. А.

            Екологія - Руденко В. В.

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спору                                                                              Т. О. Кучерява                                             

 

 

 

 

 

                                                                                        

                                                                                            

                                                                            Додаток до наказу

                                                                                    відділу освіти,

                                                                               молоді та спорту

                                                                                    Михайлівської РДА

                                                                                      від 21.10.2014 № 256

 

ТЕРМІНИ

проведення районних учнівських олімпіад

 

Олімпіади

Терміни проведення ІІ етапу олімпіад

Класи, учні яких можуть брати участь у ІІ етапі олімпіад

1

Українська мова й література

05.11

7-11

2

Астрономія

05.11

10-11

3

Біологія

06.11

8-11

4

Хімія

07.11

7-11

5

Інформатика

07.11

8-11

6

Англійська мова

08.11

8-11

7

Фізика

10.11

7-11

8

Географія

10.11

8-11

9

Історія

11.11

8-11

10

Математика

12.11

6-11

11

Екологія

12.11

10-11

 

Примітка. Районні олімпіади (астрономія, інформатика, географія, екологія) розпочинаються о 13 годині, решта – о 9-00 годині.

 

 

 

 

                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                        

 

 

                                                                   

                                                                       Затверджено:

                                                                                    наказ відділу освіти,

                                                                             молоді та спорту

                                                                                  Михайлівської РДА

                                                                                               від 21.10.2014 № 256

 

 

Склад

організаційного комітету ІІ (районного) етапу олімпіад

 

  1. Кучерява Т. О. - начальник відділу освіти, молоді та спорту
  2. Штуль С. Л.  – директор комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  3. Берегова А. П. – методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  4. Пустовіт Т. Г. - методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  5. Руденко В. В. - методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  6. Трофименко В. М. - методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  7. Коломієць Т. А. - методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спору                                                                         Т. О.  Кучерява 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       Затверджено:

                                                                   наказ відділу освіти,

                                                            молоді та спорту

                                                                Михайлівської РДА

                                                                              від 21.10.2014 № 256

 

 

Склад апеляційної комісії

      1.   Штуль С. Л.  – директор комунального закладу «Районний   методичний кабінет»

  1. Берегова А. П. – методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  2. Калінінська О. А. – голова районного методичного об’єднання вчителів математики
  3. Данилюк С. З - голова районного методичного об’єднання вчителів історії
  4. Костенко Т. В. - голова районного методичного об’єднання вчителів біології
  5. Плоска Н. І. - голова районного методичного об’єднання вчителів української мови й літератури
  6. Семенків О. М. - голова районного методичного об’єднання вчителів хімії

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спору                                                                              Т. О. Кучерява 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                            Затверджено:

                                                        наказ відділу освіти,

                                                 молоді та спорту

                                                       Михайлівської РДА

                                                                   від 21.10.2014 № 256

 

Склад

журі з перевірки олімпіадних  робіт учнів

 

Українська мова та література

  1. Плоска Н.І., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3».
  2. Гук Р. В., член журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІст. – гімназія».
  3. Кордупа Т.В., член журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «ДНЗ-ЗОШ»
  4. Науменко Л. О., член журі, вчитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Математика

  1. Калінінська О.А., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»
  2. Іванкова О.А., член журі , вчитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  3.  Рись С. В., член журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «ДНЗ-ЗОШ»
  4. Борисенко Н. А. член журі, вчитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Біологія

  1. Костенко Т.В., голова журі, вчитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  2. Момот О.В., член журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»
  3. Григоренко В. В., член журі, вчитель КЗ  «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– гімназія».

Фізика.

  1. Пошванюк А.І., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»
  2. Соловій О. І., член журі, вчитель КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  3. Борисенко С.В., член журі, вчитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Хімія

  1. Семенків О. М., голова журі, вчитель КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  2. Кобілєва С. І., член журі вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»
  3. Тимошенко Н. Г., член журі, вчитель КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.»

Історія

  1. Данилюк С.З., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».
  2. Бойко О.В., член журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».
  3. Козлова Н. В., член журі, вчитель КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

 

Англійська мова

     1. Величко Н. М., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».

  1. Носаченко М.С., член журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»
  2. Сінченко С. М., член журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.»
  3. Орел І.М., член журі, вчитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  4. Конопльова В. О., член журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «ДНЗ-ЗОШ»

Інформатика

  1. Борисенко С.В., голова журі, вчитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  2. Калінінська О.А., член журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»
  3. Кармазенко А. В., член журі, вчитель» КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «ДНЗ-ЗОШ»

 

Географія

  1.  Купріна А.О., голова журі, вчитель КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  2. Борисенко Н.В., член журі, вчитель КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  1.  Патенко В. О., член журі, вчитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Екологія

  1. Григоренко В.В., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівська НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».
  2. Черикова В.В., член журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів»

Астрономія

  1. Пошваюк А.І., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»
  2. Борисенко С.В., член журі, вчитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  3. Соловій О. І., член журі, вчитель КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

                                                                                                             

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спору                                                                           Т. О. Кучерява 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Робота з обдарованими дітьми | Додав: mih-vo (31.10.2014)
Переглядів: 467 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]