Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Методичний кабінет » Робота з обдарованими дітьми

Наказ № 266

 

УКРАЇНА

В І Д Д І Л   О С В І Т И, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  

 

МИХАЙЛІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

29.10         .2014                                         смт Михайлівка                                  266

 

                                                           

                                                                

Про проведення ІІ (районного)етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2014-2015 навчальному році

та підготовку до ІІІ (обласного) етапу

 

Керуючись Указом Президента України від 30.09.2010 № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», Програмою розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки (рішення Запорізької обласної ради від 22.11.2012 № 11), наказом Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 23.10.2014 № 0659 «Про проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році та підготовку до ІІІ (обласного) етапу», із метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів району

     

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести ІІ (районний) етап учнівських олімпіад у вказані терміни (додаток).
  2. Затвердити склад оргкомітету та журі для перевірки робіт учасників предметних олімпіад.
  3. Затвердити склад апеляційної комісії ІІ етапу предметних олімпіад у 2014-2015 навчальному році.
  4. Затвердити технічний склад журі для проведення олімпіад.
  5. Технічному складу журі з’явитися 17, 18, 19, 20, 21, 22 листопада 2014 року о 8-45 та о 12.45 до КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» (графік додається)
  6. Директору комунального закладу «Районний методичний кабінет» Штуль С. Л.:

1) організаційно забезпечити проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та передбачити умови збереження фізичного та психічного здоров’я учасників олімпіад;

2) забезпечити явку методиста КЗ «РМК» Притули С. С. як члена журі 22 листопада 2014 року о 8.30 для проведення олімпіади з фізичної культури.

       7. Методисту  комунального закладу «Районний методичний кабінет» Береговій А. П.:

1)  узагальнити звіти оргкомітету й журі у термін до 08.12.2014 та подати до науково-методичного центру  ЗОІППО  (Крутько О. Є.);

2) до 08.12.2014 здійснити підготовку наказу про результати проведення ІІ етапу олімпіад, підбити підсумки диференційовано – окремо серед шкіл нового покоління та загальноосвітніх шкіл; проаналізувати результати роботи класів з поглибленим вивченням навчальних предметів.

    8. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити явку:

    1) учнів на кожну олімпіаду відповідно до рейтингу команд о 9.00 та о 13.00 до КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»;

    2) голови та членів журі олімпіади з інформаційних технологій: Борисенка С. В., учителя КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»; Калінінської О. А., учителя КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»; Дудко Л. А., учителя КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «ДНЗ-ЗОШ» - 21 листопада 2014 року о 12.45 для проведення олімпіади з інформаційних технологій ;

    3) голови та членів журі з трудового навчання: Луговського І. В., учителя КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»; Кизименка С. О., Білаш Т. П., учителів КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»; Івченко І. В., учителя КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»; Макаренко Н.Є., учителя КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.», Сілаєвої О. Д., учителя КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.» - 17 листопада 2014 року о 8.30 для проведення олімпіади з трудового навчання;

    4) голови та членів журі з фізичної культури: Дудко Т. Б., учителя КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3»;  Федоренка О. Г., учителя КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»; Сердюка М. О., учителя КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»; Константинової О. Ф., учителя КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.» - 22 листопада 2014 року о 8.30 для проведення олімпіади з фізичної культури.

10. Виконуючій обов’язки директора КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» Передерій Т. Б. підготувати приміщення для проведення ІІ етапу олімпіад.

     11. Контроль за виконанням наказу  покласти на головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Сушко О. Ю.

 

 

Начальник відділу освіти,                               

молоді та спорту                                                                  Т.О.Кучерява

 

Берегова 2-21-81

                                                 

                                           

                                                  Затверджено:

                                                            наказ відділу освіти,

                                                       молоді та спорту

                                                             Михайлівської РДА

                                                                від 29.10.2014 № 266

 

 

 

 

Технічний склад журі

 

17.11.2014

               Трудове навчання – Коломієць Т. А.

              

18.11.2014

                 Економіка – Трофименко В. М.

                  Педагогіка і психологія – Заставська Н. П.

 

19.11.2014

                Креслення – Коломієць Т. А.

            

20.11.2014

            Російська мова й література – Штуль С. Л.

 

21.11.2014

             Правознавство -  Трофименко В. М.

             Інформаційні технології – Коломієць Т. А.

 

22.11.2014

                    Фізична культура – Саютіна І. С.

           

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спору                                                                              Т. О. Кучерява                                              

 

 

 

 

                                                                                       

                                                                                           

                                                                                             Додаток до наказу

                                                                                                                           відділу освіти,

                                                                               молоді та спорту

                                                                                    Михайлівської РДА

                                                                                      від 29.10.2014 № 266

 

ТЕРМІНИ

проведення районних учнівських олімпіад

 

Олімпіади

Терміни проведення ІІ етапу олімпіад

Класи, учні яких можуть брати участь у ІІ етапі олімпіад

1

Трудове навчання

17.11

8-11

2

Економіка

18.11

9-11

3

Педагогіка і психологія

18.11

11

4

Креслення

19.11.

9-11

5

Російська мова й література

20.11

9-11

6

Правознавство

21.11

9-11

7

Інформаційні технології

21.11

8-11

8

Фізична культура

22.11

9-11

 

Примітка. Районні олімпіади (педагогіка і психологія, креслення, інформаційні технології) розпочинаються о 13 годині, решта – о 9-00 годині.

 

 

 

 

                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       

 

 

                                                                   

 

                                                                   

 

 

                                                                            Затверджено:

                                                                                    наказ відділу освіти,

                                                                             молоді та спорту

                                                                                  Михайлівської РДА

                                                                                               від 29.10.2014 № 266

 

 

Склад

організаційного комітету ІІ (районного) етапу олімпіад

 

  1. Кучерява Т. О. - начальник відділу освіти, молоді та спорту
  2. Штуль С. Л.  – директор комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  3. Берегова А. П. – методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  4. Пустовіт Т. Г. - методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  5. Руденко В. В. - методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  6. Трофименко В. М. - методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  7. Коломієць Т. А. - методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спору                                                                         Т. О.  Кучерява 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    Затверджено:

                                                                 наказ відділу освіти,

                                                            молоді та спорту

                                                                Михайлівської РДА

                                                                              від 29.10.2014 № 266

 

 

Склад апеляційної комісії

      1.   Штуль С. Л.  – директор комунального закладу «Районний   методичний кабінет»

  1. Берегова А. П. – методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  2. Саютіна І. С. - методист комунального закладу «Районний методичний кабінет»
  3. Данилюк С. З - голова районного методичного об’єднання вчителів правознавства

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спору                                                                              Т. О. Кучерява 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         

 

 

 

                                           Затверджено:

                                                        наказ відділу освіти,

                                                 молоді та спорту

                                                       Михайлівської РДА

                                                                   від 29.10.2014 № 266

 

Склад

журі з перевірки олімпіадних  робіт учнів

 

Російська мова

  1. Шершнєва Я.О., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3».
  2. Данилевська Л.К., член журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.».
  3. Лазарєва С.В., член журі, вчитель КЗ « Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.».

 

 

Правознавство

  1. Данилюк С.З., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».
  2. Козлова Н. В., член журі, вчитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.».
  3. Машталер С. Д., член журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

 

Креслення

     1. Кизименко С.О., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».

  1. Івченко І.В., член журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3».

 

Трудове навчання

  1. Луговський І. В., голова журі, вчитель КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  2. Кизименко С.О., член журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».
  3. Івченко І. В., член журі вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3».

 

Обслуговуюча праця

  1. Білаш Т. П., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІст. – гімназія».
  2. Сілаєва О. Д., член журі, учитель КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.».
  3. Макаренко Н. Є., член журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.».

 

Економіка

  1. Купріна А.О., голова журі, вчитель КЗ « Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.»
  2. Бурцев Р.В., член журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія».
  3. Скрипченко Н. Г. - член журі, вчитель КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ст.»

 

Фізична культура

  1. Дудко Т.Б., голова журі, вчитель КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

2. Федоренко О. Г., член журі, вчитель КЗ « Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІст. – гімназія».

3. Сердюк М. О., член журі, вчитель КЗ « Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»

4.  Константинова О. Ф., член журі, вчитель КЗ «Роздольська ЗОШ І-ІІІ ст.».

5. Притула С. С., член журі, методист КЗ «РМК».

 

Інформаційні технології

    1. Борисенко С.В., голова журі, вчитель КЗ « Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»

     2.   Калінінська О.А., член журі, вчитель КЗ  «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

     3.  Дудко Л.А., член журі, вчитель КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «ДНЗ –    ЗОШ».

 

Педагогіка і психологія

1.Крєдєнцова М. В., голова журі, психолог КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3».

          2. Толпеко Я. В., член журі, психолог КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст. «Джерело».

 

 

                                                                                                             

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спору                                                                           Т. О. Кучерява 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Робота з обдарованими дітьми | Додав: mih-vo (31.10.2014)
Переглядів: 447 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]