Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Охорона здоров'я

«Олімпійський тиждень»

Piccy.info - Free Image Hosting


Традиційно на початку нового навчального року, протягом І чверті навчання у загальноосвітніх навчальних закладах району проходять заходи спрямовані на популяризацію спорту та утвердження здорового способу життя – «Олімпійський тиждень».

Такий тиждень пройшов і у Роздольській ЗОШ І-ІІІ ст. В ході проведення «Олімпійського тижня» у школі організовано чимало заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійський урок, конкурси малюнків, спортивні змагання між класами, «День здоров’я». Задля досягнення мети популяризації олімпійського руху, пропаганди здорового образу життя, заняття фізичної культур, перш за все, вчителі різних предметів Роздольській ЗОШ І-ІІІ ст. намагалися проінформувати школярів про ідеї олімпізму, досягнення України в різних галузях спорту, проведення масових фізкультурно-оздоровчих заходів.

10 вересня у школі панувала незвичайна атмосфера. Всі учні прийшли до школи у спортивній формі адже саме в цей день проводилась спартакіада серед учнів 1-10 класів. Вчителі фізичної культури, класні керівники, класоводи залучали школярів до участі у спортивних змаганнях з футболу та баскетболу, проведення естафет, «веселих стартів», рухливих народних ігор. В рамках цієї олімпіади були проведені такі спортивні ігри: «Крутіння обруча», «Кидок в ціль», «Стрибки зі скакалкою», «Влучний футболіст», «Підтягування», «Естафета» та на футбольному полі школи був проведений «Міні- футбол». Кращі спортсмени олімпіади були нагороджені грамотами.

Piccy.info - Free Image Hosting


Відгук Директора школи Михайлішиної Наталії Анатоліївни про свято:

- У цей день подвір’я нашої школи перетворилося на суцільний спортивний майданчик, де одночасно проводилися змагання для команд учнів школи.

1. З якою метою в школі проводяться спартакіади?

Кожного року в нашій школі проводяться спартакіади  , з метою формування в учнів  загального  уявлення про фіз. культуру, збереження та зміцнення здоров’я  учнів . Сприяє  розширенню рухового досвіду. Виховує  навички для самостійних занять фізичними вправами  та проведення активного відпочинку.

2. Які етапи та конкурси проводяться ?

Діти з радістю  беруть участь в легкоатлетичній  естафеті ,  це формує у них вміння відчути командний дух , підтримку товариша ,  а також можливість прийти на допомогу  друзям у потрібний момент.

Найулюбленішим  видом змагань для дітей  залишається змагання з міні – футболу.

3.Як діти вашої школи ставляться до  свого здоров”я

Діти розуміють  значення фізичної культури  в житті людини, відвідують секцію по футболу , беруть участь в агітбригаді «Ми за здоровий спосіб життя », займаються  спортивними танцями?  З радістю беруть участь  у позашкільних заходах .
Категорія: Охорона здоров'я | Додав: mih-vo (25.11.2013)
Переглядів: 560 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]