Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Охорона здоров'я

Турнір з греко-римської боротьби
1 червня в парку ім. Чудновського смт. Михайлівка відбувся турнір з «Відкритої першості Михайлівської КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби серед юнаків, присвяченому 71 річниці від дня народження майстра спорту СССР І.І. Калниша».
На турнірі були присутні не тільки спортсмени із Запорізької області, але й з дніпропетровської, а саме: Команда Запорізької районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»; команда Михайлівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»; команда м. Новомосковськ (дніпропетровська область); команда ДЮСШ №3 м. Дніпродзержинська (дніпропетровська область); команда ОК ДЮСШ «Прометей» ДООФСТ «Спартак» м. Дніпропетровськ та команда ЦДДЮ Орджонікідзевського району м. Запоріжжя. Всього в змаганнях взяли участь 51 спортсмен.


Було дуже приємно, що таким видом спорту, як боротьба, в наш час займаються як старші так і молодші діти: віком від 6 до 15 років, адже це наше майбутнє у спорті! Всі діти були гідними суперниками та мали право зватися найкращі! Хотілося би відзначити наших молодих спортсменів, які показали на турнірі кращу техніку та волю до перемоги: Хан Д., Кордос В, Прядко К. – золоті медалі; Козич С., Руденко І., Кім Е. – срібні медалі; Пакикян Э., Шестак М., Каба К., Кордос М. – бронза турніру. Успішно виступив Микита Конарев він посів 3 місце у своїй ваговій категорії хоча міг вибороти як перше так і друге місце.

За результатами турніру перше місце виборала команди смт. Михайлівка; ІІ місце – дніпропетровська область м. Новомосковськ; ІІІ місце - ОК ДЮСШ «Прометей» ДООФСТ «Спартак» м. Дніпропетровськ.

Хотілося би висловити велику подяку тим, без кого б цей турнір не відбувся: Голови райдержадміністрації Михайлівського району – С.В. Передерію; Директору КЗ ДЮСШ Прядку О.П. та всьому колективу ДЮСШ; Молодіжній громадській організації «Молоді регіони».

 

Методист районного методичного

кабінету відділу освіти, молоді та спорту

Михайлівської РДА                                                             Лиходід О.С.

Категорія: Охорона здоров'я | Додав: mih-vo (25.11.2013)
Переглядів: 450 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]