Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Податкова

Підсумки кампанії декларування

Підсумки  кампанії декларування

     Кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів, отриманих ними у 2012 році завершена.

     Більшість громадян України виконали свій конституційний обов’язок та своєчасно завітали до податкового органу за місцем реєстрації (проживання).

     Мешканці Михайлівського району не стали виключенням. Так у 2013 році   2425 громадян завітали до Михайлівського відділення Токмацької ОДПІ Запорізької області та задекларували 10995,0 тис.грн., отриманих у 2012 році доходів. Більша частина задекларованих доходів надана громадянами, які самостійно обробляють земельні паї, а це - 2189 осіб. Вони подали декларації на загальну суму 3596,0тис.грн., та вже сплатили до бюджету – 605,0тис.грн. Наступна чисельна категорія декларантів – платники, які отримали дохід від здачі в найм нерухомого майна, ними подано 91 декларацію, в яких задекларовано 220,0 тис.грн. Доходи від отримання спадщини задекларували 28 громадян, на суму 2592,0тис.грн. Два громадянина задекларували доходи від отримання інвестиційного прибутку на суму 112,0тис.грн. Приватні нотаріуси та адвокати задекларували 330,1тис.грн.

           У той же час зазначена кампанія направлена не лише на наповнення бюджету. Головна її ціль - виконання положень Податкового кодексу України. Саме тому 89 громадян, скористалися правом на отримання податкової знижки, більшість декларантів цієї категорії – це громадяни, які сплачують за навчання своїх дітей до закладів освіти. Таких декларацій подано 83, а сума до повернення складає 109,0тис.грн. Громадяни, цієї категорії можуть подати декларацію  упродовж всього 2013 року, тобто до 31 грудня. 

          За весь період кампанії  декларування  податківцями було проведено чимало семінарів, «круглих столів», особистих зустрічей керівництва Михайлівського відділення, які сприяли та забезпечували обслуговування громадян для добровільного та своєчасного подання ними декларацій як на паперових носіях, так і електронному вигляді( до речі електронних декларацій подали 26 осіб).         

Категорія: Податкова | Додав: mih-vo (15.05.2013)
Переглядів: 454 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]