Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Податкова

Реєстрація платником єдиного податку та платником ПДВ

Реєстрація платником єдиного податку та платником ПДВ

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків» від 05.09.2013 р. № 443-VII та Закону України  «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» щодо спрощення реєстрації осіб як платників податків» від 05.09.2013 р. № 441-VII  змінилась процедура реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку або ПДВ.

З 01.01.2014 року новостворена юридична особа або фізична особа-підприємець, що обрала спрощену систему оподаткування або хоче стати платником ПДВ зможе зареєструватися в державного реєстратора. Для цього разом з реєстраційною карткою таким особам слід подати:

·   заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування;

·   реєстраційну заяву про добровільну реєстрацію як платника ПДВ.

Заява щодо обрання спрощеної системи оподаткування та реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника ПДВ подається державному реєстратору як додаток до реєстраційної картки. Електронна копія реєстраційної заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючих органів одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця згідно із ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

ГУ Міндоходів у Запорізькій області

Категорія: Податкова | Додав: mih-vo (17.01.2014)
Переглядів: 469 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]