Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Податкова

Запорізьким платникам відшкодовано ПДВ "автоматом" вдвічі більше, ніж торік

Позитивна практика

 

Запорізьким платникам відшкодовано ПДВ "автоматом" вдвічі більше, ніж торік

 

За сім місяців 2013 року в Запорізькому регіоні (без врахування показників СДПІ по обслуговуванню великих платників у м. Запоріжжі) платникам компенсовано податку на додану вартість в автоматичному режимі на загальну суму 90,3 мільйона гривень, що на 50 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це зазначила начальник Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Людмила Балацька.

– Запорізькі підприємства, які претендують на відшкодування в автоматичному режимі, стабільно дотримуються встановлених для цього правил. Визначальні для цього критерії – забезпечення належного рівня заробітних плат, прозора та чесна діяльність. Саме завдяки цьому перелік "автоматичних" відшкодуванців у регіоні постійно зростає. Якщо минулого року він складався із дев'яти суб'єктів господарювання, то вже у цьому році 12 підприємств своєчасно отримують обігові кошти на свої рахунки в он-лайн режимі. Ця робота із платниками податку набула в ГУ Міндоходів області системного характеру, – підкреслила Людмила Балацька.

Всього у Запорізькій області за січень-липень 2013 року відшкодовано майже 180 мільйонів гривень, що більш ніж на 57 мільйонів гривень перевищує компенсацію за відповідний період 2012 року.

Крім того, проводиться у регіоні робота з упередження незаконно задекларованих сум ПДВ. З початку року фахівці ГУ Міндоходів у Запорізькій області виявили неправомірних заявок на загальну суму 14 мільйонів гривень.

 

ГУ Міндоходів у Запорізькій області

Категорія: Податкова | Додав: mih-vo (14.08.2013)
Переглядів: 347 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]