Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Податкова

Жодне звернення громадян до Михайлівського відділення Токмацької ОДПІ не залишилось поза увагою

Жодне звернення громадян до Михайлівського відділення Токмацької ОДПІ не залишилось поза увагою.

    Одним із важливих напрямів діяльності органів ДПС є робота зі зверненнями громадян, яка спрямована на захист прав і свобод громадянина України, а також зміцнення законності.

      Стаття 40 Конституції України закріплює право громадянина на звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування та посадових осіб цих органів з метою захисту своїх прав та законних інтересів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений Законом України від 02.10.1996р. № 393/96-ВР «Про звернення громадян» строк.

        З початку року до Михайлівського відділення Токмацької ОДПІ на особистий прийом, згідно графіку, у робочий час звернулось 7 громадян з усними зверненнями.

Із загальної кількості звернень громадянами найбільше порушувались питання податку на доходи фізичних осіб. Відповіді  на поставлені питання надані в повному обсязі відповідно до норм чинного законодавства у день звернення. Письмових звернень за січень-березень 2013 року не надходило.            

   З початку року у Михайлівському відділенні проведено 3 «гарячих» телефонних лінії та 6 семінарів, на яких розглядались питання щодо звернень громадян.

Шановні громадяни! Якщо у вас виникли питання, які потребують вирішення особисто керівником Михайлівського відділення, або керівниками структурних підрозділів, ви маєте право записатись на прийом за телефоном 2-04-62 за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Головний державний податковий інспектор

відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю         Л.І.Стовбирь

Категорія: Податкова | Додав: mih-vo (17.04.2013)
Переглядів: 496 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]