Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Методичний кабінет » Виховна робота

У категорії матеріалів: 32
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

У цьому навчальному році в рамках місячника профорієнтації «Професійний орієнтир-2018» спільними зусиллями вчителів КЗ «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3», Михайлівського районного центру зайнятості та Михайлівського районного військкомату 22 березня 2018 року в актовій залі школи був проведений районний профорієнтаційний захід «Моя майбутня професія - військовий» для учнів 9 і 11 класів михайлівських шкіл. Впевнено вели захід ведучі: учениця дев'ятого класу Нарбекова Дар'я та майбутня випускниця  Мостова  Дарія.
Першою до слова запросили практичного психолога  КЗ «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Кредєнцову Марину В'ячеславівну, яка розповіла про основні психологічні чинники, які впливають на вибір майбутньої професії будь-якої людини, незалежно від віку, статі та соціального статусу та надала рекомендації щодо вдалого вибору майбутньої професії. Присутнім було запропоновано буклет «Поради психолога. Правила вибору професії».
  Наступною на сцену ведучі запросили фахівця з питань зайнятості першої категорії відділу надання соціальних послуг Михайлівського районного центру зайнятості Табаєву Юлію Сергіївну, яка продовжила тему необхідності обґрунтованого, виваженого вибору майбутньої професії. Юлія Сергіївна розповіла про новостворену Платформу профорієнтації та розвитку кар'єри на сайті Державної служби зайнятості та познайомила з покроковим алгоритмом тестування за допомогою Платформи.
Вчитель  предмета  «Захист Вітчизни» КЗ «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Шершньов Сергій Олексійович  повідомив про те, що всі майбутні випускники здобувають допрофільну військову підготовку під час вивчення предмета «Захист Вітчизни» у старших класах школи. Вчитель наголосив, що першочерговими завданнями  предмета «Захист Вітчизни» є такі: підготовка  молоді до захисту життя і здоров'я, забезпечення власної безпеки та безпеки оточуючих у надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу, а також підготовка молоді до служби в Збройних силах України.
Для того, щоб підтвердити свої слова, Сергій Олексійович запросив на сцену бажаючого зі своїх учнів, щоб продемонструвати присутнім процес збірки-розбірки автомата АК. Бажання виявив учень одинадцятого класу Пак Максим, який успішно справився із запропонованим завданням.
Запрошений до слова військовий комісар Михайлівського районного військового комісаріату підполковник Шпаков Віктор Вікторович поділився власними спогадами про те, як у далекому 1991 році теж, як і присутні випускники, стояв перед складним вибором: ким стати? Чим займатися у житті? На його подальшу долю вплинув вчитель початкової військової підготовки, ветеран-«афганець», який переконливо довів, що військові завжди необхідні будь-якому суспільству. І хлопець з маленького села на Черкащині, який виріс у сім'ї простих селян, пройшов шлях від сержанта до підполковника, ні на хвилину не пошкодувавши про зроблений вибір.  Також  Віктор Вікторович  запевнив присутніх, що отримані у військових вишах професії дозволяють працевлаштуватися в «цивільних» установах.
Закінчився захід виконанням вокальною групою учнів 7-9 класів КЗ «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» під керівництвом вчителя музичного мистецтва Кочанової Ольги Миколаївни пісні «Моя Україна».
Захід проведено за ініціативи методиста КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» Подоляко Світлани Олександрівни. Сценарій та мультимедійну презентацію розроблено заступником директора школи з ВР Житник Оксаною Іванівною. Технічну підтримку здійснено інженером-електроніком закладу Приступою Оксаною Леонідівною.


Виховна робота | Просмотров: 366 | Добавил: Prestige | Дата: 29.03.2018 | Комментарии (0)

1-10 11-20 21-30 31-32