Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Методичний кабінет » Виховна робота

Мудрі та багаті літами

                                 Поки ми молоді, старість бачиться нам

                              такою далекою і навіть неможливою.
                                                    Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але…

      Роки минають швидко,

                                   і в якусь мить людина починає розуміти,

                                     що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.

І. О.Решетовська


           1 жовтня в нашій державі відзначався День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу й цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Людей, які працювали в Михайлівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, на яких ми рівняємося, якими пишаємося - багато. Ми з вдячністю згадуємо працівників школи: Андрієвську А. В., Бондарєву Д. М., Веретельник Н. Й., Довгу В. Л., Кизименко С. М., Куліковську М. С., Лактіонову З.І., Макаренко Л.І., Маслову М. К., Передерій В. В., Плескачевську Г.П., Сеніну Л.П., Саржан Г. А., Ситеньку Л. В., Стадніченко В.В., Веретельник В. О., Овчаренко Л. В., Пономаренко К. Е., Карпенко А. М., Олійника А. В. , Шершньову К. Вони пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Вшановуючи цей День, в КЗ «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» були проведені виховні години: «Роки людині до лиця» ( класний керівник 9 класу Данилевська Л.К) та «Повага – ниточка, що з'єднує покоління» (класний керівник 2-Б класу Богдан Т.Й). Класні керівники разом з учнями в цей день привітали ветеранів педагогічної ниви. Усі вони з великим задоволенням зустрічалися з нашими вчителями та учнями.

Ми доземно вклоняємося Вам, сивочолі ветерани. Нехай героїчні вчинки минулого надихають всіх нас на нові звершення в ім'я Української держави. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра й віри в краще життя, добробуту вашим сім’ям, успіхів, активного довголіття!

Категорія: Виховна робота | Додав: mih-vo (07.10.2014)
Переглядів: 1183 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]