Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Методичний кабінет » Виховна робота

Про надання інформації щодо проведення заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

У К Р А Ї Н А

МИХАЙЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

72002 Запорізька  область, смт Михайлівка, вул. Леніна, 36, тел.  2-21-97, 2-03-40; e-mail mihrono@i.ua

р/р 35418015001319 УДКСУ у Михайлівському районі  Запорізькій області, МФО 813015 ОКПО 02136368

     24.11.2014  №  01-17/193                                                                                                                   На № 282  від 11.11.2014

 

Заступнику голови Михайлівської

                                                                   районної державної адміністрації

Л. Г. Калужській

(для  Шевченко О.К. )

Про надання інформації щодо

проведення заходів до Дня пам’яті

жертв голодоморів в Україні

Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської  районної державної адміністрації на Ваше розпорядження від 11.11.2014  № 282  «Про заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні»  та з метою вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу інформує про те, що в загальноосвітніх навчальних закладах району були  проведені наступні заходи:

1.У шкільних бібліотеках проведено виставки фотоматеріалів,  книжкових виставок, презентацію видань, які висвітлюють події, пов’язані з геноцидом українського народу «Україна пам’ятає, Україна визнає».

2. Організовано в шкільних музеях виставки архівних документів, фотоматеріалів, які відображають трагічні події в житті українського народу, пов’язані з голодоморами. Забезпечено організацію екскурсій до  музеїв   з метою відвідування відповідних експозицій (для учнів школи ІІ ступеня).

3.Забезпечено організацію екскурсій та покладання квітів, композицій із житніх та пшеничних колосків до пам’ятних знаків та місць поховань жертв голодоморів на територіях селищних і сільських рад району.

4. У закладах освіти району 22 листопада 2014 року приспущено Державні Прапори  України, забезпечено проведення  Всеукраїнської акції «Запали свічку».

5.  Cтворено презентації, проведено Уроки пам’яті, тематичні бесіди, інформаційні години, забезпечено перегляд документальних фільмів  про голодомори в Україні. Проведено загальношкільні лінійки «Голодомор в Україні».

6. Забезпечено організацію екскурсій до районного краєзнавчого музею ім. Д.Є.Онопрієнка,  дитячої районної бібліотеки з метою відвідування відповідних викладок та експозицій.

7. Заклади освіти району взяли участь в організації та проведенні мітингів-реквіємів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів біля пам’ятних знаків жертвам голодоморів на територіях селищних та сільських рад району. Організувано вшанування пам’яті загиблих загальнонаціональною хвилиною мовчання (о 16.00).

8.  Організовано та проведено виховні заходи у рамках Всеукраїнської акції «Запали свічку».

9. Забезпечено висвітлення проведених тематичних заходів на сторінках шкільних газет та  шкільних сайтах.

10. Організовано роботу щодо виявлення поховань жертв голодоморів   1946-1947 років в Україні. Продовжено дослідницьку роботу з метою вивчення історії рідного краю, збору та збереження документальних свідчень очевидців Голодомору 1946-1947 років.

11. Забезпечено висвітлення  проведених заходів у зв’язку з  Днем пам’яті жертв голодоморів  в районній газеті «Михайлівські новини».

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                                                                                                                 Т.О.Кучерява

Саютіна 22181

 

Категорія: Виховна робота | Додав: mih-vo (02.12.2014)
Переглядів: 520 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]