Відділ освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації
Головна » Статті » Охорона праці і Т.Б.

У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

               Кущовий семінар та показові об’єктові тренування з цивільного захисту у Михайлівському районі.

              У рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини на базі КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» імені Героя Радянського Союзу І.А.Найдьонова» було проведено кущовий семінар з керівниками освітніх закладів, методичних об’єднань і працівниками закладів освіти, які відповідають за безпеку життєдіяльності, навчальні предмети «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни» Михайлівського району. На семінарі з доповіддю «З досвіду управління освітою з питання безпеки життєдіяльності» виступив провідний фахівець-інженер з охорони праці КУ «Центр ФСА та МТЗ»  Сушко В.А..

                До участі в семінарі був запрошений головний інспектор Михайлівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області  Бабешко О.В.. Під час зустрічі Бабешко О.В. надав методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в закладах освіти, правила евакуації з приміщення, в якому виникла пожежа та використання первинних засобів пожежогасіння, порядок дій у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні, для дітей шкільного віку.

                           З метою формування навичок здорового способу життя, культури поведінки з вогнем та свідомої поведінки у підростаючого покоління щодо безпечної життєдіяльності у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожежі, були проведені показові об’єктові тренування з цивільного захисту сумісно з фахівцями Михайлівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області та аварійної газової служби у Михайлівському районі.                                    

                Після сигналу небезпеки (довгого дзвінка) учні закладу разом із вчителями евакуювалися з приміщення НВК та розмістилися на спеціально призначеному безпечному місці. Працівники  Михайлівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області продемонстрували алгоритм дій під час виникнення пожежі у навчальному закладі. Разом з тим фахівці аварійної газової служби продемонстрували дії під час витоку газу  при пошкодженні газопроводу ведучого до котельні (умовно) та провели інструктаж про поводження в разі виявлення витоку газу з побутових приладів.

                 На завершення семінару було підведено підсумки проведення показових об’єктових тренувань, які пройшли організовано і показали , що рівень знань і вмінь працівників та учнів навчальних закладів знаходиться  на належному рівні.


Охорона праці і Т.Б. | Просмотров: 318 | Добавил: Prestige | Дата: 30.06.2017 | Комментарии (0)